DISCOVER THE WORLD

myPhone Hammer Plus


myPhone Hammer Plus

myPhone Hammer Plus

Opisywałem już Samsunga Solid B2710, jednak nie jest to jedyny telefon, który w tym przedziale cenowym posiada certyfikat IP-67.

Szanowni Państwo – oto MyPhone Hammer Plus. Urządzenie o wyświetlaczu 2.2″ , bardzo wytrzymałej baterii 1800mAh, latarką,która daje naprawdę mocne światło oraz wzmocnioną obudowę co potwierdza certyfikat IP-67.Warto wspomnieć ,że telefon wyposażony jest w dual sim co niewątpliwie jest plusem dla całej konstrukcji.

Stylistyka , to coś co wyróżnia ten telefon. Bardziej przypomina narzędzie budowlane niż telefon,co nie każdemu może się spodobać.

Jak wspomniałem wcześniej , telefon posiada certyfikat IP-67, jednak obudowa sprawia wrażenie słabo spasowanej i zdarzy się ,że telefon zatrzeszczy. Śrubki , które mocują klapkę baterii z czasem się luzowały co przy dłuższym użytkowaniu stawało się bardzo irytujące. Telefon przeszedł jednak nasze testy na wodo/pyło/wstrząso odporność.

Niestety muszę wspomnieć też o innym mankamencie. Mianowicie chodzi o to ,że telefon czasami gubił zasięg w miejscach gdzie nie powinno się to stać. Działo się to na jednym lub drugim slocie lecz nigdy na obu naraz.Nie umiem wyjaśnić przyczyny takiego zachowania sprzętu gdyż potrafił gubić zasięg zupełnie przypadkowo. Na szczęście nigdy nie zdarzyło mi się to podczas rozmowy.

Telefonowi brakuje też funkcji przydanych w puszczy. Nie uświadczymy tutaj odbiornika GPS czy też kompasu. Rzeczy które niewątpliwie będą miały znaczenie przy wyborze pancernego telefonu przez osoby zamiłowane w survivalu czy górskich wędrówkach.

Z plusów muszę wymienić głośność głośników zamontowanych w telefonie.Niewątpliwie docenią to osoby z branży budowlanej bowiem dźwięk dzwonka słychać nawet przy włączonym wiertle udarowym a podczas rozmowy rozmówca był słyszany głośno i wyraźnie.

Reasumując, myPhone Hammer Plus to konstrukcja o bardzo atrakcyjnej cenie. Spełnia się w trudnych warunkach jednak pewne mankamenty nie czynią z myPhona najlepszego wyboru jeśli chodzi o pancerne telefony w przedziale cenowym ok 200zł. Ogólne wrażenie jest bardzo dziwne,trzymając owy telefon w rękach wcale nie ma się ochoty testować jego wytrzymałości co miało miejsce przy testowaniu innych konstrukcji o podobnych właściwościach.

myphone_1 myphone_2 myphone_3

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia: Źródło : www.myphone.pl


TAGI:

myPhone Hammer Plus
recenzja
wodoodporny telefon
Copyright © 2015 - 2024 www.esurvival.pl. All rights reserved. By CrizzStudio